ما راه حل هایی را برای شما پیشنهاد می کنیم تا از نور خورشید در تمام طول سال لذت ببرید و به شما این امکان را فراهم می کنیم تا با  کنترل روشنایی خورشید از سقف یا بدنه ساختمانتان، محیطی آرام بخش را برای خود ایجاد کنید .
سیستم سقف متحرک برقی همراه با دیگر محصولات ، ایجاد کننده فضائی رویای برای نقاط مختلف ساختمان مسکونی شما خواهند بود .

با ما ، شما بهترین انتخاب ها را برای رسیدن به ایده های ناب خود در دسترس خواهید داشت .

یکی از انواع سازه‌های مدرن که کاربرد بسیار گسترده‌ای در مسقف نمودن فضاهای روباز دارد، سقف متحرک است این سقف‌‌ها به دلیل جنس ساخت و وزن سبکی که دارند، مورد توجه عموم جامعه قرار گرفته اند؛ همچنین شکل ظاهری آن‌ها تأثیر زیادی در زیبایی محیط دارد و به همین خاطر طراحان در معماری محوطه نیز از آن‌ها استفاده می‌کنند.
بسیاری از افرادی که از کمبود فضا در منزل و یا محیط تجاری خود رنج می‌برند همواره به دنبال بهینه‌سازی و خلق فضاهای جدید هستند؛ یک خصوصیت سقف متحرک آن است که می‌تواند استفاده از هر فضای روبازی را ممکن سازد و از فضاهای بسیار کوچک مانند بالکن گرفته تا فضاهای بسیار بزرگ مانند محوطه‌های بیرونی همگی می‌توانند با استفاده از سقف جمع شونده پوشش داده شوند. سقفهای متحرک می‌توانند متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار گیرند. باز و بسته شدن سقف‌‌ها از راه دور انجام می‌شود و به دلیل آن که این کار به صورت اتوماتیک و از طریق انرژی الکتریکی انجام می‌گیرد، به آن سقف متحرک برقی یا سقف اتوماتیک نیز گفته می‌شود.

کاربردهای سقف متحرک برقی

کافه ها  –   هتل ها   –   فضاهای باز مجتمع های تجاری   –   تالارها   –   رستوران ها و …

سقف متحرک برقی در هتل ها و فضاهای باز مجتمع های تجاری

تعطیلات فرصت های خاصی برای لذت بردن و به یاد آوردن است . اگر شما می خواهید برای میهمانان خود در فضاهای باز هتل و مکانهای تجاری آسایش ، راحتی و آرامش را ایجاد کنید ما راه حل هایی برای برآوردن انتظارات شما داریم .
پوشش سقف های متحرک با معماری خاص و تنوع در سیستم مهار سازه ای برای هتل ها و فضاهای عمومی بهره وری از فضا را بهبود می بخشد و به طور خلاصه مناطق کاملا جدیدی را ایجاد می کنند . عملکرد همه محصولات ما محافظت در برابر آفتاب ، باران و حتی سرما و گرما می تواند باشد .

سقف متحرک برای کافه ها ، تالار ها و رستورانها

مسلما مکان شما برای ارایه سرویس بهتر به مشتریان و کسب رضایت مندی آنها نیاز به مولفه هایی دارند تا پتانسیل های کسب و کار خود را افزایش دهند. یکی از این عناصر در مجموعه های پذیرائی ایجاد فضاهای مناسب و ایده آل برای مشتریان می باشد .

اجزای تشکیل دهنده ی سقف متحرک

سازه پارچه ای متحرک

موتور حرکت دهنده سازه پارچه ای

باکس گیربکس انتقال قدرت به ریلها

ریل ها یا همان تیرهای اصلی

ستون ها ی جلو و تیر افقی بین آنها

آبراه جلویی و دفع آن از داخل ستون ها

سیستم فرمان حرکت و توقف

سیتم نورپردازی و روشنایی

مراحل اجرا و نصب سقف متحرک

برای نصب سقف متحرک برقی  ابتدا باید محیط مورد نظر توسط کارشناسان ما بازدید شود و ابعاد پروژه از نظر فنی و معماری مورد بررسی قرار گیرد. سپس بسته به مساحت و محدودیتهای احتمالی محیط ، ابعاد هریک از مدولهای سقف و سازه پارچه ای متحرک انتخاب می‌شوند. عملیات نصب سقف از چند روز تا چند هفته ممکن است طول بکشد و این کار بسته به فضای مورد نظر دارد. هرچه در طول نصب درگیر سایر عملیتهای سازه ای و معماری باشیم ، کار نصب آن‌ها نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت. نصب سقف متحرک با برپایی کارگاهی ساده و مختصر در محل پروژه انجام خواهد شد.
ما در پاسخ به نیازهای شما مشتریان گرانقدر و به پشتوانه ۱۵ سال پیشینه صنعتی مان ، تولید سقف های جمع شونده ی پارچه ای را آغاز نمودیم .
در طول سالهای اخیر اکثر تولیدکنندگان قدیمی کشورمان به ، سرعت رشد ، و تغییرات دنیای مدرن امروزی کمتر توجه داشتند. در کار ما با توجه به تخصص فنی ای که وجود دارد ، اطمینان میدهیم که محصول شما با دوام ، مقاوم در طول زمان سرویس ، با عملکردی مناسب خواهد بود .
وجود سقف های متحرک می تواند برای برگزاری مهمانی ها در باغ ها ، پشت بام هایی با فضای سبز ، محیطی حفاظت شده از نور شدید آفتاب و باران را برای شما ارمغان آورد ، شالوده سقف های جمع شونده و طراحی عناصر سازه ای آن به نحوی است که هم با معماری سنتی و هم با معماری مدرن امروزی همنشینی  حیرت آوری را ایجاد می کند و نتیجه آن باعث بوجود آمدن حس خوب زندگی در محیط هایی با فضای باز خواهد بود .

ما طراحی و ایجاد سقفهای های متحرک را در قالب های گوناگون سازه ای انجام میدهیم و برای کامل شدن پکیج تجهیزات دیگری از قبیل سیستم روشنایی ، شیشه های اسلایدینگ ، پرده کابلی ، زیپ پرده و شاتر پنچره را با نگرشی نو آورانه و کاربردی طراحی و تولید می کنیم .
راه حل هایی دقیق و سفارشی – مانند شیشه های افقی برقی ( شیشه های گیوتینی ) ، شیشه های اسلایدینگ ۵ ریلی ، مکانیزم های متحرک مختلف پرده ای ، گرم کننده ها ، و سایر سیستم های روشنایی .
محصولات ما – ترکیبی از استراتژی و طراحی، خلاقیت ، تحقیق و نوآوری است که از طریق شبکه ای از فروشندگان معتبر در دسترس شما هستند.  آنها به ارزش های ما اعتماد دارند و این سرمایه ماست.
ما محصولات و تجهیزاتمان را در ایران تولید می کنیم ، همراه با کیفیت و برتری که بر پایه فرهنگ مشتری مداری است ، یک سبک زندگی ایرانی را با تجهیزات و محصولات مکمل سقف متحرک ، ترویج می کنیم .

محصولات ما باعشق طراحی و ساخته می شوند ، توسط نخبگان این سرزمین برای مردم این سرزمین ، امیدواریم با کیفیت بالای محصولات و خدمات بتوانیم اعتماد را به کالای ایرانی برگردانیم .
ما در تلاش هستیم تا با نگرش متفاوتمان نسبت به جزئیات ، اتصالات ، مقاطع ، مکانیزم ها ، انالیز مواد اولیه و روشهای تولید و نصب در محصولاتی که تولید می کنیم محصول ایرانی را لایق و شایسته ی تحسین و تمجید مصرف کنندگان عزیز و فهیم بنمائیم.

ما هستیم ….
به خاطر تکامل بخشیدن به صنعتی که آن را ایحاد کرده ایم و این معنی تعریف شجاعانه ای از کار و تلاش برای بودن است البته با توکل به خداوند متعال …

امروزه صنعت و اقتصاد کشور ما تشنه ی صادرات به دیگر کشور هاست ، هم اکنون گروه تولیدی صنعتی دینامیک دُر تولید سقف های جمع شونده و جکهای بازوئی و درب آشیانه ی هواپیما و تجهیزات غول پیکر نظامی را در شهر اولین ها تبریز پایه گذاری نموده . این تنها یک شروع برای ماست ، در تلاش هستیم تا در ادامه ، ضمن تکمیل سبد محصولات outdoor در تبریز اینجا را به پایگاهی برای صادرات محصولاتمان به سایر کشور های حوزه ی آسیای میانه تبدیل نماییم .